Hudební Hitparáda | Videoklipy zdarma | Přidej si Vtipná videa na Seznam

Vtipná videa archiv 'blondynka'

Pravá blondýna čte Čtyřlístek

Pravá blondýna čte Čtyřlístek již od útlého věku. Dozvíte se tedy kde čerpá vědomosti. Blondýna vás opět nezklame a zpříjemní vám den. Pravá blondýna z pořadu Na stojáka od HBO se jednou opět rozjela. Zábava s blondýnkou může začít.


Blbá blondýna Iva Pazderková – příběh na „B“. Další ze zábavných vyprávění blondýnky.


Na stojáka (VIDEA) – Blondýna

Na stojáka (VIDEA) – Blondýna – stará ale pořád oblíbená scénka z oblíbeného pořadu HBO. Blondýna to rozbalí ve velkém a Na stojáka vám ukáže, co všechno svede a dokáže. Pohodlně se usaďte a Fun Cafetime si nalaďte. Ať jste z Prahy nebo z Londýna, velkou šou vám předvede nefalšovaná blondýna.


Psaní všemi deseti dokáže ušetřit hodně času a v dnešní uspěchané době to platí dvojnásob. Spěch a nějaký ten stres může způsobit různé nepříjemnosti. Psáni všemi deseti nám předvede jedna uspěchaná blondýnka. Buďte ale ve střehu, naše blondýnka je skutečně rychlá. Blondýnka a Psaní všemi deseti – Vtipné video


Blondýnka po brutální bouračce

Víte co dělá blondýnka po brutální bouračce? Nevíte? Tak se podívejte na tyhle fotky a vědet to budete. :)


Blondýnky a jejich fotky, které vám způsobí problémy je vtipné video z jedného nepovedeného rande. Podívejte se, co dokáže způsobit jedna hezká blondýnka. Vtipná, povedená reklama a blondýnky a jejich fotky.
Videoklipy zdarma