Hudební Hitparáda | Videoklipy zdarma | BUB.cz Tvorba webových stránek - Rychle, kvalitně a levně

Vtipná videa archiv 'reklama'

Konec světa 2012 může být ještě horší

Konec světa 2012 jak jej známe může nastat kdykoli. Podívejte se na toto video a pochopíte, že konec světa může být horší než jste si kdy mohli jen představit. Konec světa pocítí všichni. Jak se připravit na konec světa? Udělejte si pořádné zásoby…


Typický Irish Pub ve zpomalených záběrech

Typický Irish Pub ve zpomalených záběrech. Skvělé video, které zachytává co se děje v Irské hospodě. Epické dílko reklamních tvůrců.


Vtipné reklamy super výběr

Pokud se chcete pobavit podívejte se na tyto vtipné reklamy. Jsou super. Neuvěřitelná zábava plná humoru. Vtipné reklamy nás vždy bavili. Takovéto vtipné reklamy si člověk zapamatuje.


DORITOS nejlepší část – Vtipná reklama

Vtipná reklama na Doritos slané či sýrové stejně chutné. Nejlepší část si nesmíte nechat ujít a vychutnat si je až do konce. Než to udělá někdo za vás. Dost odporná reklama nemyslíte.


Matka roku aneb jak zaútočit na zlobivé dítě. Není nic horšího než uřvané dítě, které nejde nijak umlčet. Matka roku na to má svojí metodu. Musíme říct že to funguje. Tedy alespoň v této reklamě.


Biochemik amatér, který tajně pracuje na teorii biochaosu. Chemik Krákora a pohled do jeho tajné laboratoře v paneláku. Povedené video ze série děsivých sousedů.


Reklama na Kofolu – Léto 2009

Reklama na Kofolu pro léto 2009. Hezká reklama na Kofolu. Léto ve znamení kofoly. Čím více lásky rozdáš… Máte rádi kofolu?


Tatínek u porodu – Vtipné video

Tatínek u porodu nevydržel s nervy. Pohled na svého syna v něm probudil zvíře. Jak to nakonec dopadlo?


Nová reklama na Vodafone – Kuřata

Nová reklama na Vodafone. Kuřata si tentokrát zalítají v tenisovém turnaji. Vtipná reklama na Vodafone. Pobavte se…


Likvidace komárů v klidu a efektně

Likvidace komárů v klidu a efektně. Taky vás otravuje hmyz cucající vaší krev? Likvidace komárů nebyla nikdy efektnější. Užijte si pohled na komáry v jejich posledních vteřinách. Likvidace komárů v klidu a efektně video.