Hudební Hitparáda | Videoklipy zdarma | BUB.cz Tvorba webových stránek - Rychle, kvalitně a levně

Vtipná videa archiv 'vtipna-videa'

Vtipné reklamy super výběr

Pokud se chcete pobavit podívejte se na tyto vtipné reklamy. Jsou super. Neuvěřitelná zábava plná humoru. Vtipné reklamy nás vždy bavili. Takovéto vtipné reklamy si člověk zapamatuje.


Když se nedaří – Vtipná videa

Nejlepší radost je z neštěstí druhých. Zasmějte se na této video kompilaci vtipných videí. Tohle napsal sám život.


Videokamery v akci – to nejlepší 2009

Videokamery v akci v roce 2009. Nejlepší videa v delším sestřihu k vašemu pobavení. Když jsou videokamery připravené k použití tak to pak stojí za to. Srandičky a vtipné situace se pak jen hrnou. Neváhejte tedy a podívejte co lidé natočili na svoje videokamery v roce 2009.


Veřejné toalety – Skrytá kamera

Veřejné toalety dokážou často nemile překvapit. Skrytá kamera umístěná na veřejných toaletách vás jistě pobaví. Veřejné toalety s hadem jsou prostě sranda. Vyděšení lidé prchají z toalet a sprch, když na ně „zaútočí“ obrovský had. Veřejné toalety skrytá kamera video.


Narozeninový dort musí být vždy něco extra. Podívejte se, jak svojí třicítku zahájil pilot helikoptéry. Svůj narozeninový dort nakrájel kuriózním způsobem. To že pilot hezký narozeninový dort trošičku rozplácal nikomu nevadilo. Takovéto narozeniny jsou jen jedny a musí být něco extra.


Strašidelná videa – Žena vyděšená k smrti

Strašidelná videa se vám tentokrát představí v pořadu skryté kamery. K smrti vyděšená žena nebude mít pochopení pro drsný strašidelný humor. Podívejte se na hrůzostrašné překvapení jaké na ní čekalo v autě. Strašidelné video z jedné podzemní garáže…


X Factor videa, která pobaví a připomenou nové tváře hudebního nebe. X Factor přináší samozřejmě řadu zajímavých momentů jakým je například tento. Jirka Žižka a jeho ucházející pneumatika. X Factor si poradí samozřejmě s každým.


Servírka od rány – Skrytá kamera

Podívejte se na divokou servírku v jednom bufetu. Příště si kafe v bufetu raději nedávejte…


Pat a Mat videa – Nehoda

Pat a Mat videa – Nehoda


Pat a Mat videa – Stěhování

Pat a Mat videa – Stěhování