Hudební Hitparáda | Videoklipy zdarma | BUB.cz Tvorba webových stránek - Rychle, kvalitně a levně

Vtipná videa archiv 'skryta-kamera'

Spropitné 100$ obsluze fastfoodů – Charita bez hranic

Tohle se jen tak nevidí podívejte se na dva chlapíky co rozdávají 100$ lidem z fastfoodů. Špatně placený zaměstnanci rychlého občerstvení měli svůj šťastný den. Od neznámých lidí dostali spropitné 100$. Bylo to pro ně opravdu neobvyklé dostat takovou sumu. Někteří z nich nedostali nikdy žádné spropitné, někteří tak dolar, dva. Podívejte se, co udělala […]


Top 10 – Skrytá kamera

Něco pro zábavu. Top 10 videí se skrytou kamerou. Tyhle videa se skrytou kamerou vás jistě pobaví. Skvělý výběr toho nejlepšího co se dá vidět. Skrytá kamera a top videa v akci.


Nachytávky videa – Výtah

Vtipné nachytávky vždy pobaví. Podívejte se co udělali této dívce. Nachytávky videa s výtahem. Překvapení pro dívku bylo obrovské. Skrytá kamera a výtah.


Sexy dívka a minisukně – Skrytá kamera

Sexy dívka a minisukně v obchodě nejdou dohromady. Tedy záleží na tom z jakého pohledu to vezmete. Pro jednoho muže to nebylo to pravé místo na koukání. Minisukně v obchodě způsobila nemalý rozruch. Nové oblečení si tato dívka nevybrala náhodou. Skrytá kamera zachytila vtipné reakce kolemjdoucích. Sexy dívka v minisukni se nemá za co stydět.


Sexy kočky na záchodě – Skrytá kamera

Tak tohle je super nápad. Sexy kočky na záchodě skrytá kamera video. Muž si oblékl kostým ve formě záchodu. Posadil se na dívčí toalety a čekal. Nemusel čekat ani dlouho a sexy kočka už na něj vystrkovala zadeček. Jen co si dívka dosedla na záchod ihned poznala, že není něco v pořádku. Muž to však […]


Sexy zubařka vás vezme do parády

A pak že se chlapy bojí zubařek. Sexy zubařka si je vezme do parády. Skrytá kamera si posvítí zase na chlapy. Zubařka se má čím chlubit.


Všichni mají rádi zábavná videa. Tentokrát jsem pro vás připravili to nejlepší za leden 2011. Všechna kvalitní a zábavná videa, která vám náhodou utekla uvidíte v tomto videu. Nečekejte na nic a pobavte se na těchto zábavných klipech.


Dívka nastoupila do vlaku v minisukni. Krásce tak ochotně každý pomohl s věcmi. Cestování s takovouto kráskou mělo být pro tyto muže nádherné. Bohužel se jednalo opět o skrytou kameru.


Veřejné toalety – Skrytá kamera

Veřejné toalety dokážou často nemile překvapit. Skrytá kamera umístěná na veřejných toaletách vás jistě pobaví. Veřejné toalety s hadem jsou prostě sranda. Vyděšení lidé prchají z toalet a sprch, když na ně „zaútočí“ obrovský had. Veřejné toalety skrytá kamera video.


Překvapení pro kamarádku – Skrytá kamera

Překvapení pro kamarádku může být všelijaké. Na takovýto zážitek však bude vzpomínat celý život. Pro dívku si připravili vskutku hororové překvapení. Honička s upíry jí přivodila téměř zástavu srdce. Překvapení pro kamarádku naštěstí šťastně skončilo a všechno to natočila skrytá kamera. Tak se podívejte na tu hrůzu…