Hudební Hitparáda | Videoklipy zdarma | BUB.cz Tvorba webových stránek - Rychle, kvalitně a levně

Vtipná videa archiv 'policie'

Rumunská policie a její zásahová jednota se chtěli dostat do jednoho z bytů podezřelé osoby. Video ukazuje že všechno nešlo podle bleskového scénáře. Policie se u dveří trápí přes třináct minut a stále nejsou vevnitř. Takovéto bezpečnostní dveře se hodí každému kdo potřebuje získat čas při nezvané návštěvě.


Divná policejní honička – Vtipné video

Vskutku divná policejní honička. Policie pronásleduje koňská spřežení. Kdo neviděl neuvěří. Divná policejní honička video.


Výcvik slovenské police na škole

Výcvik slovenské police natočený partou studentu. Skvělý instruktor nemá jednoduchou práci. Video z mobilního telefonu je jako důkaz toho, že si studenti užijí zábavy víc než dost. Pobavte se při sledování toto zábavného a poučného videa.


Policie a její tvrdá práce

Policie to nemá lehké. Pronásledování zločinců není žádný med. Podívejte se na průběh takové obyčejné policejní služby…


Policie chytá uprchlíky – Srandovní video

Podívejte se na zákrok Policie při zastavení dodávky s uprchlíkama. Snaha byla skutečně veliká. Kočka honí myši. Myši úspěšně unikají.


Policie a její různé tváře

Policie z různých koutů světa vám ukáže své uniformy a také zajímavé momenty při zatýkání všemožných padouchů.


Hledané osoby chytá Policie (Video) – Skrytá kamera

Hledané osoby odchytává Policie přímo na ulici. Podívejte se na hon padouchů a kriminálníků. Hledané osoby se samozřejmě náramně diví, Policie pracuje dokonale, mají foto všech zločinců, nikdo jim neunikne. Skrytá kamera všechno zaznamená a vy se můžete pokochat povedenou akcí místní Policie. Hledané osoby nemají žádnou šanci. Policie České republiky si může vzít příklad.


Policie a volná místa pro profíky. Podívejte se o jaké profíky se jedná. Pokud dokážete to co náš průměrný policajt Pepa, tak jste přijati. Pepa v akci proti nebezpečným zločincům. Supr video, které si nesmíte nechat ujít. Super polda Pepa v akci.


Opilost a její následky – Policejní video

Opilost a její následky je video z policejního archivu. Je na něm zaznamenán opilý muž, který se opravdu neudrží na nohách. Co provede strážníkovy se podívejte na tomto videu. Opilost a její následky – Policejní video


Divoké kočky v akci. Podívejte se, jak může vypadat takové prohledávání policií. Divoké kočky se vrhnou na podezřelého a ten jenom bezmocně kouká. Podle výrazu na jeho tváři je vidět, že s praktikama policie není vysloveně nadšen. Nevím jak vy, ale mě by to ani moc nevadilo… Divoké kočky u policie prohledávají podezřelého