Hudební Hitparáda | Videoklipy zdarma | BUB.cz Tvorba webových stránek - Rychle, kvalitně a levně

Vtipná videa archiv 'vtipne-videa'

Činčila a její prachová koupel

Činčila a její prachová koupel. Skvělé video, na které si chlupaté činčili užívají svojí prachovou koupel. Chov činčil není jednoduchý, ale majitelům přináší radost. Podívejte se na toto zábavné video. Činčila a její koupel v prachu. Činčila na prodej? Dejte vědět v komentáři pod videem.


Neuvěřitelný kolotoč nad vodou

Dobrovolný kaskadér chtěl předvést svůj geniální nápad. Provizorní kolotoč vyrobený z bagru mu však dal za vyučenou. Vodní atrakce se tentokrát moc nepovedla. V aquaparku naleznete lepší a bezpečnější vodní atrakce. Podívejte se jak dopadl tento amatér.


Tlustý reportér knokautoval dítě

Tlustý reportér knokautoval dítě na rampě pro skateboardisty. Vběhl na rampu a co následovalo uvidíte na tomto videu. Tlustý reportér si pozdě uvědomil že neměl na rampu vůbec lézt. Dítě to neslo sportovně.


Svatební fotograf a nehoda na svatbě

Svatební fotograf měl velkou nehodu. Svatbu musel vyfotit vypůjčeným malým kompaktním fotoaparátem. Příště již bude chytřejší. Fotit svatbu není med lízat. Profesionální fotograf by měl však zvládnout každou situaci. Svatba bez fotografa není zrovna to nejlepší.


Pevné poprsí skrývá tajemství

Pevné poprsí skrývá tajemství. Mladík s nanukem v ruce dráždí bradavky na pevném poprsí mladé slečny. Chlapec s nanukem se bavil jenom chvíli. Nádherná slečna neměla pouze pevné poprsí. Vtipné video pro pobavení.


Posilovací stroje pro domácnost nemusí být pokaždé ta správná volba. Podívejte se na muže na tomto videu. Posilovací stroj pro domácnost se mu očividně vymkl z rukou a výsledek nebyl určitě velice příjemný. Cvičte doma, cvičte denně a snad nedopadnete podobně. Posilovací stroje pro domácnost by vás určitě neměly přivézt k úrazu…


Bezpečnostní agentura v akci

Bezpečnostní agentura najímá pouze profesionální uchazeče. Svojí práci dělají svědomitě a nasazují veškeré síly na nastolení pořádku. Podívejte se na rychlou a povedenou akci jednoho pilného pracovníka bezpečnostní agentury. To se jen tak nevidí…


Neuvěřitelné příběhy a jejich hitparáda. Podívejte se jaké štěstí mají někteří lidi. Mrkněte se z jakých zážitků vznikají pravdivé a však neuvěřitelné příběhy. Pokud chcete vidět štěstí v akci tak si nenechte ujít toto video. Neuvěřitelné příběhy ze života.


Oprava plazmové televize basebalovou pálkou

Oprava plazmové televize basebalovou pálkou přineslo žádoucí efekt. Pokud máte problém s porouchanou plazovou televizí není nic jednoduššího než si jí doma opravit. Tady máte návod jak na opravu plazmové televize. Drahý servis je již minulostí opravu plazmové televize zvládne každý. :-)


Strašení na počítači

Zábava se skrytou kamerou a počítačem nebrala konce. Nechala se nachytat celá rodina. Výborný způsob jak přivodit někomu infarkt.