Hudební Hitparáda | Videoklipy zdarma | BUB.cz Tvorba webových stránek - Rychle, kvalitně a levně

Vtipná videa archiv 'zena'

Nepromokavé oblečení – Mokré tričko se nekoná

Nepromokavé oblečení si můžete udělat z jakéhokoliv kousku z vašeho šatníku. stačí jej ošetřit revolučním přípravkem, který odpuzuje vodu a už vás nic nezaskočí. Podívejte se na video, na kterém se měl muž pokochat zcela zmáčeným tričkem oblečeným na velkolepě obdařené běžkyni. Nuž co se ale nestalo. Muž s pejskej zůstal civět, ale na něco […]


Ženy na prodej – Inzerát z novin

Ženy na prodej. Noviny otisknou cokoliv. Podívejte se na inzerát z vietnamských novin. Ženy na prodej jsou k mání za hubičku.


Dívky v plavkách jsou neodolatelné

Sexy dívky v plavkách jsou neodolatelné. Bar na pláži přilákal nádherné dívky na pivo. Takovéto dívky v plavkách přitahují nejen muže. Podívejte se jak mají vypadat dívky v plavkách.


Dívka a bowling – Vtipné video

Dívka měla obrovskou radost s úspěšného hodu. Bowling byl pro ní místem pro relaxaci a potěšení. Neměla však projevovat svojí radost takovýmto způsobem. Dívka se rozeběhla po dráze a to neměla dělat… Dívka a bowling video.


Pevné poprsí skrývá tajemství

Pevné poprsí skrývá tajemství. Mladík s nanukem v ruce dráždí bradavky na pevném poprsí mladé slečny. Chlapec s nanukem se bavil jenom chvíli. Nádherná slečna neměla pouze pevné poprsí. Vtipné video pro pobavení.


Jak odnaučit ženu hrát si s kvérem

Jak odnaučit ženu si hrát s kvérem. Dosti drsná zkušenost pro tuto ženu. Podívejte se jak její manžel pochodil.


Čůráme video je jako z vtipu

Žena se ocitla v nouzi. Šíleně se jí chtělo čůrat. Neváhala tedy a vyběhla se vyčůrat za autobus na parkovišti. Měla však smůlu a žena zůstala s kalhotami dole. Čůráme video jako z vtipu.


Sekretářka práce bez kalhotek

Sekretářka a práce bez kalhotek. Skvělá skrytá kamera kde sekretářka bez kalhotek rozptyluje muže. Sekretářka práce v červených šatičkách, které mají velice hluboký výstřih. Tato sekretářka odvedla opravdu dobrou práci. Kdo by nenabídl práci stejně šikovné sekretářce.


Vztahy a láska – Nikdy nevěřte ženě (VIDEO)

Vztahy a láska patří k životu. Podívejte se na video, ve kterém vám ukážeme tu pravou lásku. Vztahy jsou různé. Někdy je třeba mít velice velké pochopení a nervy pro ženské vtípky. Posuďte sami, zda by jste chtěli mít takovou příjemnou ženu jakou uvidíte na tomto videu. Láska a vztahy z trochu jiného pohledu…


Seznámení se ženou snů

Seznámení se ženou vašich snů se jen tak každému nepovede. Pokud se skutečně chcete seznámit se skvělou ženou, podívejte se na naši půvabnou neznámou. Seznámení s ní vám vyrazí dech. Neváhejte a nechte jí vzkaz, určitě se vám ozve. Nepromarněte vaší životní šanci potkat tu pravou vašeho srdce. Seznámení se ženou přes internet je ta […]