Hudební Hitparáda | Videoklipy zdarma | BUB.cz Tvorba webových stránek - Rychle, kvalitně a levně

Vtipná videa archiv 'auto'

Nakupování v Americe – Rychle a zběsile

Nakupování v Americe je pro některé lidi pořádný adrenalin. Hlavně pokud jdete nakupovat bez peněz. Ani teto nákup v Americe nedopadl dobře pro tohoto muže. Peníze neměl a rychlé nohy taky ne. Podívejte se jak dopadl tento muž při nákupu v americkém stylu. No příště si nenechá kalhoty tak proklatě nízko.


Efekty do hudby – Cool vodní efekt

Efekty do hudby a cool vodní efekt. Voda zabarvená do modra a hudba ze subwoferu v autě postačí na tento cool efekt. Voda vytváří efekty efekty do hudby s lehkostí a nádherou. Podívejte se na cool video, které vidělo přes 4mil lidí na youtube. Efekty do hudby pouze se sklenicí vody na videu.


Automyčka a chytrý řidič

Podívejte se na chytrého řidiče a jeho akci s myčkou…


Bugatti, Aston Martin, Lamborghini a další super káry

Super auta a skvělá videa. Nádherné záběry supersportů. Např. Aston Martin V8 Vantage, Ferrari 360 Challenge Stradale, Ford GTX1, Lamborghini Gallardo (Spyder, Superleggera), Mercedes-AMG, McLaren Mercedes SLR, Pagani Zonda F a mnohem více… Pokračování příspěvku na Auto | Café Time


Mini & Stolen Girlfriends Club

Mini & Stolen Girlfriends Club reklama na auto Mini.


Fiat Idea – Vtipná reklama

Fiat Idea je přesně to auto po kterém ženy touží. George Cloone není ve výbavě vozu. I když hodně dívek a žen by si ho přáli třeba za příplatek.


Jak se bránit před odcizením auta

Jak se bránit před odcizením auta? Jednoduše, použijte kamufláž. Podívejte se jak to funguje…


Pouliční čistič oken – Vtipná videa

Pouliční čistič oken to má občas opravdu těžké. Pokud je ke všemu ještě špinavý a sám se nemyje, tak má o problém víc. Pouliční čistič oken – vtipné video.


Kalhotky na poznávací značce

Jak skrýt poznávací značku před policií? Jednoduše, použijte kalhotky. Fungovalo na motorkách, proč by to nešlo na autě. Kalhotky musíte použít větší, ale značku na tom autě zakryjete dokonale.


Jak prohrát vyhraný závod?

Jak prohrát vyhraný závod? Kuriózní prohru zažil závodník v tomto videu. Závod měl s přehledem vyhrát. Nevyhrál. Co se stalo? Řekl bych, že už se viděl předčasně v cíli….