Hudební Hitparáda | Videoklipy zdarma | BUB.cz Tvorba webových stránek - Rychle, kvalitně a levně

Vtipná videa archiv 'vtipne-foto'

Ženy na prodej – Inzerát z novin

Ženy na prodej. Noviny otisknou cokoliv. Podívejte se na inzerát z vietnamských novin. Ženy na prodej jsou k mání za hubičku.


Opilý kluci i dívky na vtipných fotkách

Opilý kluci i dívky na fotkách. Fotky, které neměli vidět světlo internetu. Opilé dívky na mejdanu dopadli opravdu špatně. Vyvarujte se alkoholu či špatných přátel. Takhle můžete dopadnou i vy.


Bazény akce – Nenaleťte!!!

Nekupujte bazén podle obrázku na krabici. Vaše dítě by mohlo být velice zklamané. Bazény v akci nemusí být vždy to pravé ořechové. Obrovský bazén na obrázku je ve skutečnosti velice malý. Reklamní triky neznají hranice. Kupte si tedy bazén v akci když se nebojíte.


Sexy princezna foto

Na ulici lze vyfotit kohokoliv. Když máte štěstí narazíte i na opravdovou princeznu. Tak se i stalo. Sexy princezna a její foto.


V domově důchodců nepoznají nudu

V domově důchodců nepoznají nudu. Život je plný zábavy a pokušení…


Dorty k narozeninám můžou vypadat různě. Připravili jsme pro vás fotogalerii dortů, které nebudete chtít jíst. Pokud tedy máte rádi odporné dorty jsou tyto fotky pro vás jako inspirace. Dětské dorty s těchto skvostů nebudou leda že by jste chtěli vyvolat paniku na dětské oslavě. Komu by jste nechali vyrobit takovéto dorty?


Vtipné fotky pro zlepšení nálady

Pro zlepšení nálady si dejte tuto sadu vtipných fotek. Není nic lepšího než se hezky pobavit na cizí účet.


Policie a její různé tváře

Policie z různých koutů světa vám ukáže své uniformy a také zajímavé momenty při zatýkání všemožných padouchů.


Jak zabít nudu – Vtipné fotky

„Jak zabít nudu? “


Zápach nohou může přivést vám i vašemu okolí nemalé problémy. Fotky v tomto příspěvku jsou toho patřičným důkazem. Zápach nohou je velice nepříjemná věc a jsou věci, kterých by jste se měli určitě vyvarovat. Následující fotky vám ukážou, co se může stát, když se zápach vašich nohou vymkne kontrole.