Hudební Hitparáda | Videoklipy zdarma | BUB.cz Tvorba webových stránek - Rychle, kvalitně a levně

Vtipná videa archiv 'nehody'

Nehody a pády žen – Ženy videa

Nehody a pády žen. Skvělý sestřih zábavných videí, v kterých mají hlavní roli ženy a jejich dny. Ne vždy se ženám podaří co chtějí. Nechte se pobavit tímto vtipným videem. Nehody a pády žen jsou tu pro vás a vaše kamarády.


Ženy v pokušení – Veselé video

Ženy v pokušení i tak by se dalo nazvat toto video plné žen a dívek. Veselé video plné nehod. Hlavní roli tady mají jak jinak než ženy. Občas nám předvedou nevídané kousky. Pobavte se pořádně při sledování tohoto videa. Ženy v pokušení video.


Zábavné nehody jak je natočili lidé na domácí video. Neuvěřitelně zábavné nehody se podařilo natočit a nakonec sestříhat do skvělého videa. Pokud se chcete trochu pobavit neváhejte a koukněte si tyto zábavné nehody ve skvělém videomixu. Zaručeně se vám zvedne nálada. Zábavné nehody začínají…


Jízdní kola a vaše nehody – Vtipné video

Jízdní kola se učíme ovládat už jako malé děti. Jak vypadají takové pády na kolech uvidíte v tomto sestřihu. Všechny možné pády a nehody na jaké si jen vzpomenete. Jízdní kola a vaše nehody – Vtipné video


Kaskadéři v Čechách

Další nadějný kaskadér a jeho začátky. Kaskadér v Čechách zjistil, jak funguje zemská přitažlivost a chutná asfalt.


Nehody a náhody ze života

Sestřih videí Nehody a náhody ze života obsahuje vtipné i bolestivé chvilky, které můžou potkat každého. Nešťastné nehody se stávají denně a některé z nich jsou zachycené na tomto videu. Den blbec může začít…


Bouračky v zábavném mixu 3

Video je brilantně složené z výběru nejlepších „bouračkových scén“. Pokračování výborné série bouraček v zábavném mixu. Srandy není nikdy dost a to ani v tak hrozné okamžiky jako jsou v tomto videu. Bouračky vás pobaví i potřetí.


Bouračky v zábavném mixu 2

Ještě lepší a zábavnější sestřih bouraček než první díl. Motorky, auta, cyklisté mají jedno společné. Toto video a bouračky ve skvělém zábavném mixu.


Krádež auta se nevyplácí

Kradené auto si tento mladík moc neužil. Po dlouhé honičce s policií skončil v jezírku v parku. To by nebylo nic tak neobvyklého. Tento dobrodruh ale vyskočil s auta a začal plavat na druhý břeh v domnění že uteče policii.