Hudební Hitparáda | Videoklipy zdarma | BUB.cz Tvorba webových stránek - Rychle, kvalitně a levně

Vtipná videa archiv 'nehody'

Nehody a pády žen – Ženy videa

Nehody a pády žen. Skvělý sestřih zábavných videí, v kterých mají hlavní roli ženy a jejich dny. Ne vždy se ženám podaří co chtějí. Nechte se pobavit tímto vtipným videem. Nehody a pády žen jsou tu pro vás a vaše kamarády.


Ženy v pokušení – Veselé video

Ženy v pokušení i tak by se dalo nazvat toto video plné žen a dívek. Veselé video plné nehod. Hlavní roli tady mají jak jinak než ženy. Občas nám předvedou nevídané kousky. Pobavte se pořádně při sledování tohoto videa. Ženy v pokušení video.


Zábavné nehody – Srandičky, které vás baví

Zábavné nehody jak je natočili lidé na domácí video. Neuvěřitelně zábavné nehody se podařilo natočit a nakonec sestříhat do skvělého videa. Pokud se chcete trochu pobavit neváhejte a koukněte si tyto zábavné nehody ve skvělém videomixu. Zaručeně se vám zvedne nálada. Zábavné nehody začínají…


Jízdní kola se učíme ovládat už jako malé děti. Jak vypadají takové pády na kolech uvidíte v tomto sestřihu. Všechny možné pády a nehody na jaké si jen vzpomenete. Jízdní kola a vaše nehody – Vtipné video


Kaskadéři v Čechách

Další nadějný kaskadér a jeho začátky. Kaskadér v Čechách zjistil, jak funguje zemská přitažlivost a chutná asfalt.


Nehody a náhody ze života

Sestřih videí Nehody a náhody ze života obsahuje vtipné i bolestivé chvilky, které můžou potkat každého. Nešťastné nehody se stávají denně a některé z nich jsou zachycené na tomto videu. Den blbec může začít…


Bouračky v zábavném mixu 3

Video je brilantně složené z výběru nejlepších „bouračkových scén“. Pokračování výborné série bouraček v zábavném mixu. Srandy není nikdy dost a to ani v tak hrozné okamžiky jako jsou v tomto videu. Bouračky vás pobaví i potřetí.


Bouračky v zábavném mixu 2

Ještě lepší a zábavnější sestřih bouraček než první díl. Motorky, auta, cyklisté mají jedno společné. Toto video a bouračky ve skvělém zábavném mixu.


Krádež auta se nevyplácí

Kradené auto si tento mladík moc neužil. Po dlouhé honičce s policií skončil v jezírku v parku. To by nebylo nic tak neobvyklého. Tento dobrodruh ale vyskočil s auta a začal plavat na druhý břeh v domnění že uteče policii.