Hudební Hitparáda | Videoklipy zdarma | BUB.cz Tvorba webových stránek - Rychle, kvalitně a levně

Vtipná videa archiv 'animace'

Krteček a žvýkačka – Večerníček

Večerníček – Krteček a žvýkačka. Kultovní animovaná pohádka s malým krtkem. Skvělý večerníček pro děti i dospělé Krteček a žvýkačka. Pohodlně se posaďte a užijte si skvělý večerníček, ve kterém vás krtek znovu pobaví.


Surrealismus v animaci – Video

Surrealismus v animaci je skvělé video od umělce jménem Cyriak Harris. Jeho animace surrealismus přímo vyzařují. Podívejte se na surrealismus v animaci na tomto překvapivě skvělém videu.


Lepící bločky a jejich dokonalé využití. Podívejte se na vtipnou animaci, při které byly použité lepící bločky. Animace má název DeadLine (konečný termín). Lepící bločky a jejich dokonalé využití si užijte na tomto videu. Jak jste na tom vy s plněním termínů?


Hudební stroj – Skvělá animace

Hudební stroj trochu jinak. Neuvěřitelný hudební stroj vytvořený pomocí 3D animace. Tady je vidět, že fantazii se opravdu meze nekladou.


Kachna hraje o život – Animace video

Kachna při procházce lesem narazí na vášnivé lovce. Chytrá kachna neváhá a snaží se lovce obměkčit hudbou. Začne hrát doslova o život. Podívejte se na tuto skvělou animaci.


Lifted – Vtipná animace od studia Pixar

Lifted – Vtipná animace od studia Pixar. Krátký animovaný film na kterém se mladý učen mimozemšťan učí unášet lidi. Moc mu to nejde.


Vtipná animace jako skvělá hra o život

Vtipná animace jako skvělá hra o život. Pásovec musí utíkat před osidlovacím kolem. Běží jako o život, ale bude to stačit na nelítostné kolo? Na stanici životů čekají další pásovci na svůj běh o život. Vtipná animace jako skvělá hra o život.


Auta budoucnosti vám změní život

Auta budoucnosti vám změní život. Zavítejte s námi na autosalon v budoucnosti. Skvělé auta budoucnosti se představí v celé své kráse. Nestačíte se divit co všechno auto budoucnosti dokáže. Jen se posadit a jet…


Happy Tree Friends – Chraň si svůj poklad (Treasure Those Idol Moments) Láskyplný Valentýn opět trochu jinak…


Happy Tree Friends – Valentýnský polibek (Valentine’s Smoochie)

Happy Tree Friends – Valentýnský polibek (Valentine’s Smoochie) Láskyplný Valentýn opět trochu jinak…