Hudební Hitparáda | Videoklipy zdarma | BUB.cz Tvorba webových stránek - Rychle, kvalitně a levně

Vtipná videa archiv 'animace'

Večerníček – Krteček a žvýkačka. Kultovní animovaná pohádka s malým krtkem. Skvělý večerníček pro děti i dospělé Krteček a žvýkačka. Pohodlně se posaďte a užijte si skvělý večerníček, ve kterém vás krtek znovu pobaví.


Surrealismus v animaci – Video

Surrealismus v animaci je skvělé video od umělce jménem Cyriak Harris. Jeho animace surrealismus přímo vyzařují. Podívejte se na surrealismus v animaci na tomto překvapivě skvělém videu.


Lepící bločky a jejich dokonalé využití. Podívejte se na vtipnou animaci, při které byly použité lepící bločky. Animace má název DeadLine (konečný termín). Lepící bločky a jejich dokonalé využití si užijte na tomto videu. Jak jste na tom vy s plněním termínů?


Hudební stroj trochu jinak. Neuvěřitelný hudební stroj vytvořený pomocí 3D animace. Tady je vidět, že fantazii se opravdu meze nekladou.


Kachna při procházce lesem narazí na vášnivé lovce. Chytrá kachna neváhá a snaží se lovce obměkčit hudbou. Začne hrát doslova o život. Podívejte se na tuto skvělou animaci.


Lifted – Vtipná animace od studia Pixar. Krátký animovaný film na kterém se mladý učen mimozemšťan učí unášet lidi. Moc mu to nejde.


Vtipná animace jako skvělá hra o život. Pásovec musí utíkat před osidlovacím kolem. Běží jako o život, ale bude to stačit na nelítostné kolo? Na stanici životů čekají další pásovci na svůj běh o život. Vtipná animace jako skvělá hra o život.


Auta budoucnosti vám změní život. Zavítejte s námi na autosalon v budoucnosti. Skvělé auta budoucnosti se představí v celé své kráse. Nestačíte se divit co všechno auto budoucnosti dokáže. Jen se posadit a jet…


Happy Tree Friends – Chraň si svůj poklad (Treasure Those Idol Moments) Láskyplný Valentýn opět trochu jinak…


Happy Tree Friends – Valentýnský polibek (Valentine’s Smoochie) Láskyplný Valentýn opět trochu jinak…