Hudební Hitparáda | Videoklipy zdarma | BUB.cz Tvorba webových stránek - Rychle, kvalitně a levně

Vtipná videa archiv 'na-stojaka-hbo'

Tak tak. Není borec jako borec. Karel Hynek vám s radostí poradí jak se stát tím nejlepším borcem. Samozřejmě až po něm to dá rozum. Pobavte se s pořadem Na stojáka od HBO.


Blbá blondýna Iva Pazderková – příběh na „B“. Další ze zábavných vyprávění blondýnky.


Iva Pazderková vás jako blondýna poučí o tom, co to je a jek se projevuje premenstruační syndrom. Blondýna a její scénka z pořadu HBO. Blondýna to rozbalí ve velkém a Na stojáka vám ukáže, co všechno svede a dokáže. Pohodlně se usaďte a Fun Cafetime si nalaďte. Ať jste z Prahy nebo z Londýna, velkou […]


Pořad na stojáka opět příjemně překvapil. Skvělá scénka Richarda Němce rozesměje každého. Víte co znamená zkratka KFC? Dozvíte se…


Šeřík – Miloš Knor – Pořad na stojáka HBO. Co se děje pod šeříkem… Pořad na stojáka HBO uvádí scénku Šeřík – Miloš Knor. Vtipné povídání pořad na stojáka a Miloš Knor.


Na stojáka (VIDEA) – Blondýna

Na stojáka (VIDEA) – Blondýna – stará ale pořád oblíbená scénka z oblíbeného pořadu HBO. Blondýna to rozbalí ve velkém a Na stojáka vám ukáže, co všechno svede a dokáže. Pohodlně se usaďte a Fun Cafetime si nalaďte. Ať jste z Prahy nebo z Londýna, velkou šou vám předvede nefalšovaná blondýna.


Na stojáka video – Poprvé – Miloš Knor – Pořad HBO. Povídka, která má všech pět „P“ možná i víc… Pořad na stojáka HBO uvádí scénku Poprvé – Miloš Knor. Vtipné povídání pořad na stojáka a Miloš Knor.