Hudební Hitparáda | Videoklipy zdarma | BUB.cz Tvorba webových stránek - Rychle, kvalitně a levně

Vtipná videa archiv 'blondynka'

Pravá blondýna čte Čtyřlístek

Pravá blondýna čte Čtyřlístek již od útlého věku. Dozvíte se tedy kde čerpá vědomosti. Blondýna vás opět nezklame a zpříjemní vám den. Pravá blondýna z pořadu Na stojáka od HBO se jednou opět rozjela. Zábava s blondýnkou může začít.


Blbá blondýna Iva Pazderková – příběh na „B“. Další ze zábavných vyprávění blondýnky.


Na stojáka (VIDEA) – Blondýna

Na stojáka (VIDEA) – Blondýna – stará ale pořád oblíbená scénka z oblíbeného pořadu HBO. Blondýna to rozbalí ve velkém a Na stojáka vám ukáže, co všechno svede a dokáže. Pohodlně se usaďte a Fun Cafetime si nalaďte. Ať jste z Prahy nebo z Londýna, velkou šou vám předvede nefalšovaná blondýna.


Psaní všemi deseti dokáže ušetřit hodně času a v dnešní uspěchané době to platí dvojnásob. Spěch a nějaký ten stres může způsobit různé nepříjemnosti. Psáni všemi deseti nám předvede jedna uspěchaná blondýnka. Buďte ale ve střehu, naše blondýnka je skutečně rychlá. Blondýnka a Psaní všemi deseti – Vtipné video


Blondýnka po brutální bouračce

Víte co dělá blondýnka po brutální bouračce? Nevíte? Tak se podívejte na tyhle fotky a vědet to budete. :)


Blondýnky a jejich fotky, které vám způsobí problémy je vtipné video z jedného nepovedeného rande. Podívejte se, co dokáže způsobit jedna hezká blondýnka. Vtipná, povedená reklama a blondýnky a jejich fotky.