Hudební Hitparáda | Videoklipy zdarma | BUB.cz Tvorba webových stránek - Rychle, kvalitně a levně

Vtipná videa archiv 'vtipne-fotky'

Tyto fotky si nenechte ujít. Vaší přátelé na Facebooku je už viděli.


Je vědecky dokázané, že zamilovaný člověk nevidí svojí lásku tak jak jí vidí ostatní. Láska je slepá. Co uvidí tento muž když zamilovanost skončí? Jako voják se asi nechá poslat hóoodně daleko od své nádherné ženy. Tady je důkaz toho že láska je slepá.


Kulturisté to s cvičením a stravou občas přeženou. Pak jejich těla můžou dopadnou i takhle. Neuvěřitelné fotky kulturistů. Posilování je vhodné i pro ženy, ale ty se umí taky dobře upravit. Posilujete? Podívejte se na tyto fotky kulturistů, možná je na čase přestat.


Vtipné fotky pro zlepšení nálady

Pro zlepšení nálady si dejte tuto sadu vtipných fotek. Není nic lepšího než se hezky pobavit na cizí účet.


Podívejte se na video slideshow, ve které najdete velmi zajímavé a vtipné fotky. Mne asi nejvíce zaujalo vymakané handsfree, chtěl bych vidět výraz policajtů při silniční kontrole…:)


Nulová šance – Vtipné obrázky

Beznadějná snaha zachycená na vtipných fotkách.


Afgánská seznamka – Vtipné fotky

Afgánská seznamka – Vtipné fotky, takto to vypadá, když se seznamují v Afganistanu. Podívejte se na vtipné fotky v seznamce.


Vtipné obrázky a fotografie – Rozdíl mezi Ferrari a Kia. Je mi jasné, že si říkáte:“ Mezi Ferrari a Kia přece žádný zásadní rozdíl není! „. Já si to myslel také. Ale opak je pravdou. Podívejte se a uvidíte. Vtipné obrázky a fotografie a dvě „rovnocenné“ automobilky.