Hudební Hitparáda | Videoklipy zdarma | BUB.cz Tvorba webových stránek - Rychle, kvalitně a levně

Vtipná videa archiv 'video'

49 vánočních mikrovlnek

Neuvěřitelný kousek se povedl nadšencům s hromadou volného času. Zapojili 49 mikrovlnek, které zahráli vánoční melodii. Sice v trochu pomalejším tempu, ale přeci jenom snaha se počítá.


Japonský porod detailně

Porod na videu už viděl snad každý. Viděli jste už japonský porod? Na tomto videu uvidíte co se stane když se narodí malé nevinné japonské děťátko. No rodiče se nestačily divit.


Proč ženy neprdí

Proč ženy neprdí? Odhalené ženského tajemství.


Jak nevystupovat z lodě

Jak nevystupovat z lodě vám názorně ukáže jeden chlapík. Při vystupovaní z lodě hodil pořádnou držku. Při pádu ztratil svojí šlapku.


Jak ukrást auto pomocí prázdných plechovek

Bezpečnostní kamera zaznamenala nový způsob krádeže aut. Mladík k tomu využil tři prázdné plechovky. Žena se nestačila divit jak rychle přišla o auto.


Prohlídka u doktora – Skrytá kamera

Prohlídka u doktora dnes neprobíhala jako obvykle. Dámy si odložily a doktor si rozepnul poklopec. Vyděšené ženy vůbec netušily že se jedná o skrytou kameru. Prohlídka u doktora a skrytá kamera.


Telefonování v tramvaji

Telefonování v tramvaji nemusí být nejlepší nápad. Dobře víme jak je to otravné. Někdo zde na videu měl slabé nervy a vyřešil obtěžující hovor starší paní po svém.


Hvězdné války v zajímavém hudebním podání. Neuvěřitelně dobré video ve kterém vám tento umělec zazpívá píseň na téma Hvězdné války na muziku z různých filmů. Uslyšíte melodie z Indyho, E.T. mimozemšťan, superman a další…


Skákající tarantule – Bombastická skrytá kamera

Skákající tarantule dokáže vystrašit každého. Skvělá skrytá kamera, při které se budete skvěle bavit.


Ovce domácí a dítě

Ovce domácí a dítě si měří síly. Kdo má tvrdší hlavu ovce nebo dítě. Výsledek je od začátku jasný. Ovce domácí a dítě video.