Hudební Hitparáda | Videoklipy zdarma | BUB.cz Tvorba webových stránek - Rychle, kvalitně a levně

Vtipná videa archiv 'tanec'

Otec přichytil svojí dceru před webkamerou…

Otec přichytil svojí dceru před webkamerou. Sexy dcera se chtěla svlékat. Striptýz na internetu se tentokrát nekonal. Naštvaný otec jí vysvětlil jak se má dcera chovat. Sexy dcerka udělá striptýz někdy jindy.


Břišní tance video jak na to

Břišní tance video jak na to pro začátečníky ale i zkušené ženy dívky. Svůdné břišní tance jsou skvělé k udržení pěkné postavy. Pokud se chcete naučit břišní tance není nic jednoduššího než zajít na kurz břišních tanců. Začít však můžete ihned podívejte se na tyto videa břišních tanců a budete vědět jak na to. Tak […]


Tanečnice – Nejhorší ze všech video

Tanečnice a tanečníci na tomto videu byli pečlivě vybráni z miliardy Číňanů. Výkvět vám zatancuje skvělé sestavy. Sexy tanečnice a tanečníci to pořádně rozjeli. Pokud hledáte tanečnice tady si vyberete. Některé tanečnice se pořádně odvázaly. Tanečnice nejhorší ze všech video.


Dívky na diskotéky nejen v Praze

Dívky na diskotéky rozhodně patří. V Praze ale i jinde jsou placené tanečnice, které to jednoduše umí roztočit. Takový dobrý tanečník také není k zahození. Podívejte se na dívky a chlapce, kteří by rozhodně neměli chybět na diskotéce. Některé diskotéky v Praze by rázem ožily.


Břišní tance – Neuvěřitelné video

Břišní tance jsou jednoduše skvělé. Břišní tance jsou vhodné pro každého. Břišní tance se dají dělat kdekoliv klidně v městské dopravě cestou do práce. :-) Někdo tento břišní tanec dokáže posunout až na hranici extrému. Škola břišního tance je skvělá věc. Pokud vás břišní tanec chytne už vás nepustí…


Hula hop cvičení s obručí – Videa hula hop

Cvičení s obručí Hula Hop přináší radost. Hula hop pro ploché bříško a dobrou náladu. Cvičení s obručí vhodné pro každého. Hula hop je oblíbené cvičení u dívek každého věku. Podívejte se na videa, v kterých má hlavní roli cvičení s obručí Hula Hop.


Dítě předvádí svůj nový break dance. Vtipné video s nadaným dítětem.