Hudební Hitparáda | Videoklipy zdarma | BUB.cz Tvorba webových stránek - Rychle, kvalitně a levně

Vtipná videa archiv 'rc-model'

Model na dálkové ovládání letadlo B52 skončilo nepovedeným manévrem. Nádherný model letadla skončil v jediném okamžiku jako hromada trosek. Nezbývá než vzít lepidlo na modely a začít letadlo stavět znovu. Model na dálkové ovládání má svoje kouzlo. Podívejte se na video s modelem letadla B52.


RC model letadla Concord – Video modelu

RC model letadla Concord. Dospělý Concord již několik let nelétá. Jeho RC modely však brázdí oblohu ze stejným respektem. Podívejte se na úžasný let proudového modelu Concord. Letadlo na dálkové ovládání vypadá na obloze jako jeho legendární předloha.


Největší RC model letadla na světě

Největší RC model letadla na světě. No největší RC model to asi nebude ale co se týče modelů bombardérů patří tento model zaslouženě na špici žebříčku. Model bombardéru na dálkové ovládání předvede své schopnosti. Ovládat tento model letadla není určitě jednoduché ale jak je vidět výrobci modelu ho mají perfektně v rukách. Největší RC model […]


Model helikoptéry Mi-24 – Neuvěřitelné video

Model ruské helikoptéry Mi-24. Pokud nemáte hluboko do kapsy můžete si dovolit i takovýto model helikoptéry Mi-24. Podívejte se na předváděcí let modelu této skvělé bojové helikoptéry. Tento RC model nemá každý. Ruská helikoptéra na dálkové ovládání.


RC kamiony vypadají skutečně tak jako jejich dospělý bratříčci. Skvělé modely kamionů v dokonalém provedení potěší každého příznivce RC modelů. Na RC kamiony je radost se dívat. Delší video zachycuje několik modelů kamionů v akci. Jestli vás zajímají modely kamionů nenechte si ujít toto skvělé video. RC modely kamionů jsou výborné hračky pro děti i […]


RC modely letadel – Obrovský model letadla

RC modely letadel jsou občas ukázkou dokonalosti. Obrovský model letadla na dálkové ovládání je toho důkazem. Úžasné RC modely letadel ohromí každého. Toto letadlo na dálkové ovládání vypadá ve vzduchi jako opravdové. Obrovské letadlo na dálkové ovládání chce přesnou ruku při ovládání. RC modely letadel ve větším měřítku.


RC modely letadel patří mezi skvělou zábavu hlavně pro velké. Podívejme se na video, ve kterém se stane letecká katastrofa. RC modely letadel, pád a následná exploze.


Nouzové přistání RC modelu

Video, na kterém uvidíte nouzové přistání letadla na dálkové ovládání. RC model tryskového letadla. Pěkně provedené nouzové přistání s dálkově ovládaným modelem.