Hudební Hitparáda | Videoklipy zdarma | BUB.cz Tvorba webových stránek - Rychle, kvalitně a levně

Vtipná videa archiv 'hudba'

Whitney Houston a její hudba

Whitney Houston a její hudba. Whitney Houston. Bylo jí 48 let. Whitney Houston všechny videoklipy Whitney Houston a její nejlepší hudba.


Verona není ztracená

Verona má skvělé písničky. Poslechněte si ty nejlepší od ní. Tohle doporučujeme. Spusťte videoklipy od Verony ZDE


Fantastická detská kapela Iron Maiden

Fantastická detská kapela hraje Iron Maiden. Nadané děti se spojili a se svojí kapelou to pořádně roztočili. Jejich podání pobaví všechny.


Remix povedených videí z youtube

Nedávno publikované video z odvázaným staříkem, který hraje na svatbě se dočkalo svého remixu. Video je doplněné o další pomyslné milníky z videí na youtube. Nezbývá nic jiného než si toto dílko pustit a nechat se pobavit.


Malý tlustý Číňanek zpívá Whitney Houston, tak že si s toho sednete na zadek. Pokud tedy už tedy nesedíte. :-) Čínská obdoba Superstar našla zase někoho výjimečného. Hlas malého chlapce z hvězdným účesem vás prostě uzemní.


Ohebné dívky berou dech

Ohebné dívky měli a vždy budou mít úspěch. Tyto děvčata předvedou jak má vypadat taková skvělá šou. Ohebné dívky se pořádně rozjedou. Říkali si The Ross Sisters a tento song se jmenuje Solid Potato Salad. Minutku zpívají a pak překvapí svojí ohebností. Ohebné dívky berou dech i po letech. Tento záznam byl totiž natočen v […]


Dj a jeho holografické hlavy

Dj a jeho holografické hlavy. Skvělá originální live šou s hologramem. Dj to pořádně roztočil. Hudba spojená s hologramem ohromila publikum.


Techno hudba z Jeepu

Ačkoli se to zdá podivné tito mladí lidé zahráli písničku jenom za pomoci zvuků z Jeepu. Čtrnáct dní skoušeli všechny zvuky v autě. Toto video jim trvalo celých sedm hodin než no natočili tak jak ho uvidíte i vy. Techno hudba z Jeepu.


Rammstein vs Cookie Monster

Rammstein vs Cookie Monster kdo s koho. Hudební duel pro fajnšmekry. Dětská hračka doplní písničku od Rammstein. Tohle je prostě skvělé…


Text písničky na šikovných rukách

Text písničky na šikovných rukách. Daft Punk – Harder, Better, Faster, Stronger. Tak tohle je síla. Kolikrát to musel zkoušet aby to pak uměl v takové rychlosti a bez chyb? Zábavné video a ukázka toho co všechno jde když se chce.