Hudební Hitparáda | Videoklipy zdarma | BUB.cz Tvorba webových stránek - Rychle, kvalitně a levně

Vtipná videa archiv 'deti'

Není nic hezčího než udělat děti šťastné. Tento táta vzal děti a připravil pro ně úžasné překvapení. Podívejte se na neskutečné úžasnou reakci jeho dětí. Tatínek nikdy neví jak děti zareagují. Zábavný park Disney World jako skvělé překvapení pro děti. No uvidíte… :-)


7 šílených vynálezů a inovací

Vynálezy a inovace z minulosti. Některé z nich se používají dodnes a některé z nich vás přivedou do údivu. Sedm šílených vynálezů a inovací na fotografiích.


Dětský bazének a skok z 11 metrové věže

Dětský bazének posloužil jako přistávací plocha pro odvážného profesora. Ten překonal svůj osobní světový rekord v skoku z věže do dětského bazénku. V pořádné zimě se svlékl a skočil placáka z jedenáctimetrové věže přímo do malého dětského bazénku. Odvážný a trochu šílený profesor tak přepsal tabulku světového rekordu v skoku z věže do dětského bazénku.


Chtěli jen třetí dítě

Chtěli třetí díte a narodili se jim šesterčata. Jak to u nich vypadá se můžete podívat na fotkách.


Dítě a pes jsou jako dvě děti. Pobaví jeden druhého. I když nevím koho to přestane bavit dřív. Dítě a pes v dokonalé harmonii a štěstí. Vtipné video na kterém jsou spokojené dítě a pes.


Chytré děti

Co všechno děti nevymyslí. Chytré děti a jejich výmysly. Chytré děti – Vtipné video


Trampolína a děti – brutální nehoda

Trampolína dokáže děti zabavit, ale taky bolestivě potrápit. O tom že trampolína dokáže být nebezpečná se přesvědčil i tento chlapec. Jak dopadlo běžné dovádění dětí na trampolíně? Brutálně…