Hudební Hitparáda | Videoklipy zdarma | BUB.cz Tvorba webových stránek - Rychle, kvalitně a levně
Jan Kraus a jeho pořad Uvolněte se prosím si povídají s Kateřinou Jacques. Uvolněné povídání skončilo pro Kateřinou Jacques velkým trapasem. Držela se statečně až do konce. Jan Kraus si jí vychutnal. Kateřina Jacques o biomase video.

Uvolněte se prosím - Kateřina Jacques o biomaseUvolněte se prosím – Kateřina Jacques o biomase 1.Uvolněte se prosím – Kateřina Jacques o biomase 2.

Pošli příteli Pošli příteli
ŠpatnýNic mocDost DobrýVýbornýÚžasný!! (hlasů: 52, průměr: 4,77 z 5)

Komentářů k příspěvku: 44 “Uvolněte se prosím – Kateřina Jacques o biomase”

 1. 1 tonda

  kráva ví o tom hovno

 2. 2 pospa65

  No to uhodil spravne na hlavicku. Je fakt zeb takovy clovek ktery propaguje jen vse ekologicke a vi o tom hov…no tak ve strane zelenych ci co to je:-) tam nema co pohledavat!!!!! Je to totalni ostuda!

 3. 3 Jirka

  Jen volte zelené! Kateřina představuje to nejlepší co tam je, dovedete si představit jak je to u ostatních?

 4. 4 Dušan

  Nebýt poldy Čermáka,tak o Kateřině Auau Biomasa neví nikdo,ale teď přišla i o poslední voliče

 5. 5 Honza

  Tak přátelé, tohle jsem neviděl. Nejenže dutý sud se nedá potopit, ale jak vidno dopluje také do cíle. A pro Kateřinu Jacques bylo zjevným cílem se dostat do politiky. Jen je mi líto policisty Čermáka. Měl ji tenkrát ještě přidat. Jak někdo takový může reprezentovat naši zemi asi nikdy nepochopím. Doufám, že je to pro tuto blbku poslední funkční období. Je to totální ostuda, no i když s Bursíkem se k sobě docela dost hodí.

 6. 6 yarin

  kráva na dřevěný uhlí,moc sem se pobavil paka zelený a ekologisti onanisti bráněj mrkev aby ste jí nezavraždily do polívky a neutrpěla duše nakrájeného květáku,a na to všechno si navlíknou koženou bundu a boty ze zabytý kravičky o který tvrděj že jí zabyli kvůli hamburgru.nechal bych je chodit pěšky a řezal bych je hlava nehlava ,rozpínaj se jak mor ,za chvíli každej kdo si udělá piknik na travičce a zabije přitom mouchu co mu sedne na chleba dostane podle jejich představ 2 roky natvrdo.pak si oddecnou a zapálí si doma v kamnech petky.

 7. 7 alda

  Brečím ještě teď.Jenom se bojím,že takovou slámu v hlavě má každý druhý politik!!!

 8. 8 Jany

  …neskutečné!!…zachraň se kdo můžeš….óóóó lide český…vedoucí složka,našeho státu…jak se asi dělá kariéra,když není nic v hlavě?…

 9. 9 Kami

  Skoro tomu nechci věřit, člověk si myslí, že ho už nic nepřekvapí a ejhle! Nebylo by lepší vrátit se k monarchii? Král může být taky blbec, ale byl by jen jeden a takhle tam těch blbců máme o dost víc…

 10. 10 mirek

  Lidicky to je takova krava ze snad vetsi uz ani nemuze bejt.Preji si byt aspon jeden den v parlamentu a ver tomu ze se budu smat cely den Katerino ven

 11. 11 Ondrej

  dobře ji Honza dostal, holt se ještě holka neumí bránit těma nesrozumitelnejma kecama co používaj ostatní politici.)

 12. 12 vaclav

  vemte si klíče a jděte cinkat………………

 13. 13 vaclav

  jo a tady to máte-máme

 14. 14 vaclav

  jo a ještě – vypadá moc hezky lépe než p r k n o v á……………

 15. 15 Hardy

  Máme hory máme doly máme lidi máme voly.Zelení ve vládě, Buh s náma a zlé pryč.Jak může zem nosit něco tak blbého jako je kateřina.

 16. 16 sedící býk

  Katko ten čermák tě měl seřezat opravdu víc když to zřejmě doma nedělali.Hlavně že si umíš spočítat vejvar z toho hyenismu co tam všichni provozujete.Během týdne bych vás všechny vy příživníci převychoval holí.Chce se mě z vás zvracet vy šmejdí

 17. 17 Honza

  Vzpomenu si na přísloví,VRÁNA K VRÁNĚ…..a polévá mě pot!!!!!

 18. 18 Radek Chytka

  Kateřina je sice krásná žena,ale nevím jesti by měla být v politice.

 19. 19 petr

  slepice nepatri k zelenym ale k zelenine!

 20. 20 Sammrr

  No ja žasnu.U nas je možne uplně vše.Narode Český,proboha,vspamatuj se.Co to živíme za hovada ?

 21. 21 katka

  No tak to je síla lidičky:oDnasmála sem se…větší krávu sem ještě neviděla,aspoň je vidět jaký kretény máme ve vládě!!je to ostuda když něco propaguje a ví o tom kulový!!takovou krávu bych dala do kotle i stou její biomasou:oD:oDzdar

 22. 22 AJA

  A tohle nás má v něčem reprezentovat ?? Nemám slov,jen bych dodala…děkuji pane Krausi a Vašemu pořadu,že se dá na to dívat i humornou formou.

 23. 23 Adam

  fakt hodně drsný, Honza ji pěkně dostal! Vyděli jste to nejlepší co tam je, dovedete si představit jak je to u ostatních?

 24. 24 Sowi

  Tak tomu říkám masakr :-)))

 25. 25 Aduš

  Já se ani nesmála, je to hrozný jak se vyjadřovala, odpovídala, různě křivila obličej, když nevěděla jak odpovědět. A tohle moji milovaní platíme, tak hurá zítra do práce, ať mají naši zákonodárci na prémie. Jestli je tohle ve vládě tak už tam může být každý. Škoda jen že ti tvá ústa Kateřino pořádně nezmaloval tím velkým černým co dělá to modrý pan Čermák. To já bych tě přetáhla s chutí.

 26. 26 Standa

  Asi ji nestačí dělat ostudu doma, tak chce i v EU parlamentu – je to
  fakt mazec

 27. 27 Roman

  To je k pláči,jak tydle indyvidua mohl někdo volit,zlatý p. Paroubek ten aspoň myslí na ty sociálně slabší tydle kreténi co byli u vlády na lidi úplně srali a dělali jen z lidí blce a ke všemu veřejně a bylo jim to úplně jedno,hlavně že se kapsujou za naše peníze,když vidím kolik každý měsíc odvádím státu jsem nasranej jak pes dřu jak kretén od nevidím do nevidím musím dělat přesčasy a stát ze mě vytáhne každý měsíc 9000tisíc a za co????aby se páni posranci mohli někde v klidu nažrat a nemuseli hnout ani prstem???přál bych jim dělat nějakou těžkou práci za par tisíc,ať si skusí žít z minima třeba prodavačky,když pořad srovnávaj ceny se západem,ať srovnaj i platy!!!!hajzlové!!!!!!s pozdravem Roman Jinak dobrý výkon pane Kraus chtělo by to víc takových estrád abychom z těch blců za ty odvedené peníze měli aspoň srandu když už nic jiného.

 28. 28 ANTONIN

  Je to nána pitomá, asi dostala málo do tý její blbý palice od toho policajta, ten chudák byl kvůli ní propuštenej. Toho měli povíšit. Čus.

 29. 29 Petr

  Je to k pláči, pokud se někdo takový dostane do EU parlamentu. V ČR se do politiky dostane jen díky vykonstruovanému napadení své osoby ze strany policie ČR. Zajímalo by mě, jaké má ještě esa v rukávu.. Tohle to už snad není ani možné.. Je vidět, že máme opravdu fundované lidi na správných místech, kterří rozhodují za nás bez nás.. Holky v kravíně mají více rozumu, než dámy v polite:-). Pěkný den

 30. 30 Baty

  Ty vola ta je blbá, hlavně ,ze prosazuje zakaz jizdy kamionu v patek.-) buh vi,jestli vubec vi ,jak kamion vypada

 31. 31 martan

  Manželka volila stranu zelenych.Jdu se rozvest!

 32. 32 LCH

  Ukazuje také na to, jak je pro naši nadutou šlechtu těžké říci – nevím.Svojí autentičností by si zachránila alespoń tvář, takhle dokázala, že no…není zbytečně moc chytrá, ale nemá ani žádnou sebereflexi.Nejhorší je, že vytěží i tou svojí blbostí – díky gumoléčbě od p. Čermáka se zviditelnila a teď ji dělají reklamu přes biomasu, protože i špatná reklama je lepší, než žádná.(Youtube, bageterie Belevedr, TV, tisk).Průšvih je postavení spolenosti neoceňujeme snahu, kvalitu a dovednost, ale to, že je někdo tupý a nevycválaně drzý.

 33. 33 hellsinka

  Je mi za ní trapně…..doufám, že si alespoň po vysílání šla zjistit, co to vlastně je.

 34. 34 Dana

  Já vůbec nevěřím, že to je pravda- Ta blbá husa chce ještě kandidovat do Europarlamentu. Kdyby měla jen trochu cti , tak už dávno po takové ostudě odstoupí. Jediné co ji opravdu jde je au au, to se fakt naučila dobře a bohužel ji to stačilo k tomu,aby byla tam kde je.

 35. 35 Dana

  Nesuď a nebudeš souzen. Určitě neobhahuji paní Kateřinu, jsem docela apolitický člověk, ale myslím si, že je něco jiného sedět v křesle doma a „náramně“ se bavit při sledování tohoto videa a na druhé straně sedět v červeném křesle u pana Krause (kterému nicméně velice fandím) a snažit se nějak reagovat na příval jeho otázek a vtipných poznámek. Vy jste nikdy neměli tzv. „okno“ (ať už z důvodu, že jste příliš vypili či se octli ve stresové situaci)?

 36. 36 kulík

  je to holka šikovná,věděla dobře,proč se nechat uhodit a vytěžila z toho maximum…jde dál,teď se jí zdá nanejvýš vhodné,aby dělala trampolínu Bursíkovi a kdoví,čeho všeho bude ještě schopná,myslím,že nemá strop,je schopná všeho..

 37. 37 kulík

  No to je ještě dobrý,sociální demokrati mají ve sněmovně kapacitu,který se nedokázal vyučit ani kuchařem,protože ho vyhodili a takoví lidé nám tu tvoří zákony!..jako za komančů…blbej,ale náš..

 38. 38 Milan

  Pane Krausi tak jsem se dlouho nepobavil to nemá chybu měl by jste si do pořadu pozvat všechny takový chytráky z politiky a dát jim pár takových normalních otázek asi bychom se smáli až by nám z nich bylo do pláče.

 39. 39 rosnička

  Je pravda, že sedět u p. Krause a odpovídat na jeho otázky je někdy velmi nepříjemné, ale domnívám se, že takovou základní věc, jakou je „biomasa“
  by neměla paní Jacques vyvést z míry.Když to doporučují, měli by vědět o čem je řeč. A pokud jde o to politické zviditelnění jmenované političky, vzala-li na manifestaci, kde dostala od p. Čermáka pár ran i děti, měla být také ona potrestaná za jejich ohrožení. To správná máma nedělá.

 40. 40 letonka

  …rozhodně měla paní Kateřina přiznat, že prostě neví, byla by to mnohem menší ostuda, než se do toho zamotávat a dělat zmatenou, připomíná mi to okno u zkoušky. Prostě měla jít s pravdou ven…jsme jenom lidi. Každopádně se tenhle trapas hodí všem tupounům a ubožákům, co tvrdí, že je lepší pálit pet lahve. paka…

 41. 41 oluška

  No prosim , jak ta ženská získala tohle zaměstnání??Když o tom nic neví?:):).Já chodím po všech možných konkurzech praxi v obru mám 10 let a nikdo mě nechce zaměstnat.A to nemluvím o všech možných konkurzech kolech a otázkách nesmyslných kdy čekam že už se zeptají i kdy menstruuji.Co kdyby datum nevyhovovalo?:)No ale Kateřino jak jsi získala tohle místo?:).Představme si že by ČSA ZAMĚSTNALO PILOTA KTERÝ LETADLO NEOVLÁDÁ JAK BY TO ASI DOPADLO?

 42. 42 Alex

  Fakt dobrý…..ted jsem vystudoval střední zemědělskou školu a i ten největší blbec v naší třídě ví co je to biomasa….fakt hrozný

 43. 43 zed007

  tethle člověk by měl jit do parlamentu—myslim tím pana krause.ten by jim tam zatopil všem.

 1. 1 Kateřina Jacques a její trapas s biomasou - Black | Café Time - Šokující videa